Leczenie psychiatryczne i uzależnień

W poradni zdrowia psychicznego zatrudniamy zespół specjalistów zorientowanych na świadczenie usług w zakresie leczenia psychiatrycznego. Nasi specjaliści dysponujący wiedzą i doświadczeniem pomagają pacjentom, którzy cierpią powodu nerwicy, depresji, psychozy, uzależnień, trudności adaptacyjnych, problemów psychosomatycznych, zaburzeń emocjonalnych. Ważnym elementem postępowania w przypadku niepokojących objawów jest szybka interwencja specjalisty. Odpowiednio wcześnie rozpoczęta terapia daje ogromną szansę na ograniczenie niepomyślnych skutków choroby a nawet na całkowity powrót do zdrowia.

Jeżeli zauważyłeś u siebie:

  • rozdrażnienie i irytację bez wyraźnego powodu,
  • bezpodstawne obawy, lęki i strach,
  • zmienność nastroju,
  • kłopoty z koncentracją lub pamięcią,
  • nadmierny apetyt lub jego brak,
  • bezsenność lub niespokojny sen,
  • ciągłe zmęczenie, niezależne od długości wypoczynku

Nie bój się, nie zwlekaj, nasi specjaliści są do Twojej dyspozycji.

 

W poradni leczenia uzależnień prowadzimy indywidualne i grupowe terapie leczenia uzależnień. Poradnia prowadzi również opiekę dla pacjentów po terapii w systemie stacjonarnym – szpitalnym.

Jeżeli sprawa uzależnienia dotyczy Ciebie lub bliskiej Tobie osoby, to wraz ze specjalistą terapii uzależnień będziesz mógł porozmawiać o swoich problemach. Terapeuta pomoże dostrzec możliwości ich rozwiązania, poczujesz, że nie musisz być sam. Tworzymy zespół kompetentnych specjalistów zajmujących się pomocą terapeutyczną dla osób uzależnionych oraz ich bliskich. W poradni prowadzona jest terapia indywidualna i grupowa w małych grupach. Podczas terapii nie zdarzy się nic bez Twojej zgody i decyzji.

Zapraszamy Cię do naszej Poradni, tu ze specjalistą terapii uzależnień można porozmawiać o swoich problemach, zobaczyć nowe możliwości ich rozwiązania, poczuć wsparcie osób, które znają i rozumieją Twój problem.