O nas

Nazwa Spółki wcześniej NZOZ – Joanna Manasterska, jest jedną z pierwszych niepublicznych placówek opieki zdrowotnej zarejestrowanych w rejestrze wojewody. Na rynku usług medycznych działa od 2001 roku.
W tym czasie z początkowej praktyki lekarza rodzinnego, przekształciła się w wieloprofilową przychodnię lekarską, w pełni skomputeryzowaną zatrudniającą około 50 osób, w tym ponad 30 lekarzy różnych specjalności.
Z naszych usług regularnie korzysta około 6 000 pacjentów głównie z powiatu wołowskiego.

Nasza działalność medyczna obejmuje następujące zakresy:

  • podstawowa opieka zdrowotna
  • specjalistyczna opieka zdrowotna
  • zdrowie psychiczne
  • medycyna pracy
  • pielęgniarska opieka długoterminowa
  • hospicjum domowe
  • rehabilitacja ambulatoryjna
  • ośrodek pielęgnacyjno-rehabilitacyjny
  • badania diagnostyczne.

Ambulatoryjna opieka specjalistyczna obejmuje porady lekarskie i zabiegi diagnostyczne realizowane w kilkunastu poradniach specjalistycznych, wyposażonych w nowoczesny sprzęt medyczny oraz świadczonych przez wykwalifikowanych lekarzy specjalistów.

Miesięcznie w poradniach specjalistycznych udzielamy około 2 000 porad w zakresie: okulistyki, laryngologii, chirurgii, dermatologii, alergologii, pulmonologii, kardiologii, logopedii oraz leczenia bólu.

Medycyna pracy świadczy usługi w zakresie badań profilaktycznych wstępnych, okresowych i kontrolnych dla pracowników oraz kierowców zakładów pracy, z którymi placówka nasza ma podpisane umowy. Aktualnie dotyczy to około 40 firm z terenu powiatu wołowskiego i okolic.

W zakresie badań laboratoryjnych korzystamy z usług największej w Polsce firmy diagnostycznej, która jest nowoczesna, solidna i oferuje pełny zakres dostępnych na rynku diagnostycznych badań laboratoryjnych.

Wykonujemy pełny zakres badań ultrasonograficznych: USG jamy brzusznej, tarczycy, serca, tętnic kończyn dolnych i żył tętniczych.

W ramach rehabilitacji ambulatoryjnej oferujemy zabiegi w zakresie fizykoterapii, elektroterapii oraz kinezyterapii dostosowane do rodzaju schorzenia oraz potrzeb pacjenta.

Realizujemy również zakres opieki pacjenta w domu poprzez pielęgniarską opiekę długoterminową. Naszych pacjentów obejmujemy pomocą w zakresie hospicjum domowego.

Usługi medyczne realizowane przez nasz zakład dostępne są zarówno w ramach podstawowego ubezpieczenia zdrowotnego bezpłatnie (świadczone dla pacjentów ubezpieczonych w ramach umów z NFZ), jak również w trybie komercyjnym (odpłatne na życzenie pacjenta).